Jeseň 2017

VYHODNOTENIE

účinkovania mladších žiakov TJ Fatran Zázrivá

v jesennej časti skupiny C mladších žiakov

Oravského futbalového zväzu

v súťažnom ročníku 2017/2018

 

            Jesenná časť súťažného ročníka 2017/2018 začala pre Fatran Zázrivá v kategórii U13 ako pokus. Pokus udržať a ďalej rozvíjať to, čo v súčastnosti máme.

            Vstupovali sme do tohto projektu s malou dušičkou, ale poctivým tréningom sa nám, tým myslím hlavne hráčov, podarilo dať dohromady partiu žiakov, ktorá má určitý potenciál ďalej sa zlepšovať.

            Začiatky boli síce trošku rozpačité, nikto z nás nevedel do čoho vlastne ideme, ale v priebehu  súťaže sa nám podarilo vykryštalizovať základ družstva, ktorý kedykoľvek doplnia mladšie talenty. Chalani ukázali, že sa vedia zomknúť ako kolektív, keď o niečo ide.

            Taktiež sa zlepšil prístup k tréningom, výsledkom čoho sú zlepšené výkony a zaslúžene aj 2.miesto v našej skupine po jesennej časti.

            Samozrejme máme ešte množstvo nedostatkov, snažíme sa ich však riešiť takpovediac za pochodu, takže v príprave budeme pokračovať aj v zimných mesiacoch. Chalani chcú a to je najdôležitejšie. Po týchto skúsenostiach sa našim cieľom stáva postup do finále súťaže O Pohár Víťaz Oravy. Je to cieľ síce odvážny, ale nie nedosiahnuteľný.

            Dúfam, že nájdeme podporu nielen u rodičov, ale aj u priaznivcov a fanúšikov. Chlapci si to za svoj prístup a aj výkony zaslúžia.

            Veľká vďaka za podporu od vedenia FO FATRAN a taktiež sponzorom, ktorí nám pomáhali a aj pomáhajú hlavne s dopravou na turnaje a prípravné zápasy.

            Osobitné poďakovanie patrí aj nášmu kamarátovi Zdenovi Javornickému, ktorý si našiel čas a napriek svojmu veku a zdravotnému stavu sa venoval tréningu našich brankárov.

                                                                                                    Vlado Krška - vedúci mužstva

                                                                                                    Erik Prílepok - tréner

 

Štatistiky hráčov

 

Tabuľka 4. ligy, sezóna 2016/2017

Turnaje

Všetky výsledky